CPC1008NTR
DigiKeys produktnummer
212-CPC1008NTR-ND - Tape og spole (TR)
212-CPC1008NTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
212-CPC1008NTRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CPC1008NTR
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CPC1008NTR Modeller
Kategori
Spenning - last
0 V ~ 100 V
Produsent
Belastningsstrøm
150 mA
Serie
Motstand på-stilling (maks)
8 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spenning - inngang
1,2VDC