ADP-240EB DFBA er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Innergie
På lager: 9
Datablad
19,5V 240 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Delta Electronics Innergie Consumer Power Adapter Solutions PIO | DigiKey
ADP-240EB DFBA
DigiKeys produktnummer
5790-ADP-240EBDFBA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP-240EB DFBA
Beskrivelse
INNERGIE T24 (BK)
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Utgangsspenning
19,5V
Produsent
Innergie
Strøm - utgang (maks)
14,36A
Serie
Effekt (watt)
240 W
Emballasje
Boks
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Delestatus
Utdatert
Effektivitet
93%
Region-bruk
Nord-Amerika
Utgangskontakt
Rundstiftpluggsett, 1,3mm – 2,5mm I.D.
Skjema
Bordversjon (klasse II)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
6,50" L x 2,99" B x 1,00" H (165,0mm x 76,0mm x 25,4mm)
Spenning - inngang
100 – 240VAC