ADP-240EB DFTA
DigiKeys produktnummer
5790-ADP-240EBDFTA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP-240EB DFTA
Beskrivelse
INNERGIE T24 (BK)
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
19,5V 240 W AC/DC Ekstern Adapter Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
14,36A
Produsent
Innergie
Effekt (watt)
240 W
Emballasje
Boks
Effektivitet
93%
Delestatus
Aktiv
Ledningslengde
47,24" (1,20m)
Region-bruk
Internasjonal
Størrelse/dimensjon
6,50" L x 2,99" B x 1,00" H (165,0mm x 76,0mm x 25,4mm)
Spenning - inngang
100 – 240VAC
Godkjenningsbyrå
CCC
Utgangsspenning
19,5V