ISC015N04NM5ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-ISC015N04NM5ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-ISC015N04NM5ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-ISC015N04NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ISC015N04NM5ATMA1
Beskrivelse
40V 1.5M OPTIMOS MOSFET SUPERSO8
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 33A (Ta), 206A (Tc) 3W (Ta), 115W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8 FL
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ISC015N04NM5ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.4V ved 60µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
67 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4800 pF @ 20 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3W (Ta), 115W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8 FL
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
7V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.5mOhm ved 50A, 10V