IPW60R040C7XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IPW60R040C7XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IPW60R040C7XKSA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 600V 50A TO247-3
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 600 V 50A (Tc) 227W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO247-3
EDA-/CAD-modeller
IPW60R040C7XKSA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1.24mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
107 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4340 pF @ 400 V
Effekttap (maks)
227W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
40mOhm ved 24.9A, 10V