IPW60R024P7XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IPW60R024P7XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IPW60R024P7XKSA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 101A TO247-3-41
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 101A (Tc) 291W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO247-3-41
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPW60R024P7XKSA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 2,03mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
164 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7144 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
291W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3-41
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
24mOhm ved 42,4A, 10V