IPP026N10NF2SAKMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPP026N10NF2SAKMA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IPP026N10NF2SAKMA1
Beskrivelse
TRENCH >=100V
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 27A (Ta), 184A (Tc) 3,8W (Ta), 250W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO220-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPP026N10NF2SAKMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3,8V ved 169µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
154 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7300 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3,8W (Ta), 250W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.6mOhm ved 100A, 10V