IPD70N10S312ATMA2 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Infineon Technologies
På lager: 24 871
Datablad
N-kanal 100 V 70A (Tc) 125W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IPD70N10S312ATMA2
DigiKeys produktnummer
448-IPD70N10S312ATMA2TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD70N10S312ATMA2
Beskrivelse
MOSFET_(75V 120V(
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD70N10S312ATMA2 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
65 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4355 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
100 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-11
Rds på (maks) ved Id, Vgs
11.1mOhm ved 70A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 83µA