IPD70N10S312ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD70N10S312ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD70N10S312ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPD70N10S312ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD70N10S312ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 70A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 70A (Tc) 125W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
65 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4355 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
125W (Tc)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-11
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
11.1mOhm ved 70A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 83µA