STD105N10F7AG | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STD105N10F7AG |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 100V 80A DPAK |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 100 V 80A (Tc) 120W (Tc) Overflatemontering DPAK |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 61 nC @ 10 V |
Produsent | Vgs (maks) ±20V |
Serie | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 4369 pF @ 50 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Effekttap (maks) 120W (Tc) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
FET-type | Grad Bilteknikk |
Teknologi | Godkjenning AEC-Q101 |
Drain til Source-spenning 100 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Leverandørens enhetsforpakning DPAK |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Kapsling |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 8mOhm ved 40A, 10V | Baseproduktnummer |
Vgs(th) (maks) ved Id 4.5V ved 250µA |