IPD60N10S412ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-IPD60N10S412ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-IPD60N10S412ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-IPD60N10S412ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD60N10S412ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 60A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 60A (Tc) 94W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-313
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD60N10S412ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
34 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2470 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
94W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-313
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
12.2mOhm ved 60A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 46µA