DMP10H400SEQ-13
DigiKeys produktnummer
DMP10H400SEQ-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
DMP10H400SEQ-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMP10H400SEQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMP10H400SEQ-13
Beskrivelse
MOSFET P-CH 100V 2.3A/6A SOT223
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 100 V 2,3A (Ta), 6A (Tc) 2W (Ta), 13,7W (Tc) Overflatemontering SOT-223-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DMP10H400SEQ-13 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
17.5 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1239 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
2W (Ta), 13,7W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
100 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Rds på (maks) ved Id, Vgs
250mOhm ved 5A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA