IPD40N03S4L08ATMA1 er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Infineon Technologies
På lager: 9 247
Datablad
N-kanal 30 V 40A (Tc) 42W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IPD40N03S4L08ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD40N03S4L08ATMA1-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD40N03S4L08ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 40A TO252-31
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
20 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±16V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1520 pF @ 15 V
Effekttap (maks)
42W (Tc)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-11
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8.3mOhm ved 40A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 13µA