IPD075N03LGATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD075N03LGATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD075N03LGATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPD075N03LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD075N03LGATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 50A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 50A (Tc) 47W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3-11
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD075N03LGATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
18 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1900 pF @ 15 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
47W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3-11
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
7.5mOhm ved 30A, 10V