IMZC120R012M2HXKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IMZC120R012M2HXKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IMZC120R012M2HXKSA1
Beskrivelse
SICFET N-CH 1200V 129A TO247
Produsentens standard leveringstid
69 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 129A (Tc) 480W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO247-4-17
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IMZC120R012M2HXKSA1 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
12mOhm ved 57A, 18V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
5,1V ved 17,8mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
124 nC @ 18 V
Vgs (maks)
+23V, -7V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4050 pF @ 800 V
FET-type
Effekttap (maks)
480W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-4-17
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 18V