IKY100N120CH7XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IKY100N120CH7XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IKY100N120CH7XKSA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 1200V 212A TO247
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 1200 V 212 A 721 W Gjennomgående hull PG-TO247-4-U10
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IKY100N120CH7XKSA1 Modeller
Kategori
Omkoblingsstrøm
2,37mJ (på), 2,65mJ (av)
Produsent
Infineon Technologies
Inngangstype
Standard
Serie
Portlading
714 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
44ns/359ns
Delestatus
Aktiv
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
99 ns
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
212 A
Kapsling
TO-247-4
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
400 A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-4-U10
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.15V ved 15V, 100A
Baseproduktnummer
Effekt - maks
721 W