IGW50N60TPXKSA1
DigiKeys produktnummer
IGW50N60TPXKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IGW50N60TPXKSA1
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 600V 80A TO247-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 600 V 80 A 319.2 W Gjennomgående hull PG-TO247-3
Kategori
Omkoblingsstrøm
1,53mJ (på), 850µJ (av)
Produsent
Infineon Technologies
Inngangstype
Standard
Serie
Portlading
249 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
20ns/215ns
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Testtilstand
400V, 50A, 7Ohm, 15V
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Kapsling
TO-247-3
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
150 A
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
1.8V ved 15V, 50A
Baseproduktnummer
Effekt - maks
319.2 W