IDW75D65D1XKSA1
DigiKeys produktnummer
448-IDW75D65D1XKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IDW75D65D1XKSA1
Beskrivelse
DIODE STD 650V 150A PGTO2473
Produsentens standard leveringstid
39 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 150A Gjennomgående hull PG-TO247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IDW75D65D1XKSA1 Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
108 ns
Emballasje
Rør
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
40 µA @ 650 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO247-3
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
150A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.7 V @ 75 A