G125-FS15005F1P
G125-FS15005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS15005F1P
DigiKeys produktnummer
952-3671-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G125-FS15005F1P
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,049" (1,25mm) Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
G125-FS15005F1P Modeller
Kategori
Festetype
Skruelås
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
8,00µin (0,203µm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,207" (5,25mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-65°C – 105°C
Funksjoner
Skruelåser, Automatisk bestykning, Polariseringsnøkkel
Nominell strøm (AMP)
2A
Avstand - innstikk
Bruksområder
Bilteknikk, Generell bruk
Radavstand - innstikk
0,049" (1,25mm)