IDH10SG60CXKSA1 er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Infineon Technologies
På lager: 312
Datablad
Similar
SMC Diode Solutions
På lager: 168
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 88
Dioder 600 V 10A Gjennomgående hull PG-TO220-2-2
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IDH10SG60CXKSA1
DigiKeys produktnummer
IDH10SG60CXKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IDH10SG60CXKSA1
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 600V 10A PGTO2202
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
90 µA @ 600 V
Emballasje
Rør
Kapasitans ved Vr, F
290pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO220-2-2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
2.1 V @ 10 A