IDH10SG60CXKSA2
DigiKeys produktnummer
IDH10SG60CXKSA2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IDH10SG60CXKSA2
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 600V 10A PGTO2201
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 600 V 10A Gjennomgående hull PG-TO220-2-1
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
90 µA @ 600 V
Kapasitans ved Vr, F
290pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO220-2-1
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
2.1 V @ 10 A