FS450R17OE4BOSA1
DigiKeys produktnummer
448-FS450R17OE4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FS450R17OE4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1700V 630A 2400W MOD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Full bro 1700 V 630 A 2400 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.3V ved 15V, 450A
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - kollektoravstenging (maks)
3 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
36 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ja
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Konfigurasjon
Full bro
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1700 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
630 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
2400 W