FS450R12OE4BOSA1
DigiKeys produktnummer
FS450R12OE4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FS450R12OE4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 660A 2250W MOD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 660 A 2250 W Chassismontering Modul
Kategori
Strøm - kollektoravstenging (maks)
3 mA
Produsent
Infineon Technologies
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
28 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ja
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
Trefaset vekselretter
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
660 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
2250 W
Baseproduktnummer
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.1V ved 15V, 450A