FS200R12PT4BOSA1
DigiKeys produktnummer
448-FS200R12PT4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FS200R12PT4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 280A 1000W MOD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 280 A 1000 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.15V ved 15V, 200A
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
14 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ja
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Konfigurasjon
Trefaset vekselretter
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
280 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
1000 W