FS150R12PT4BOSA1
DigiKeys produktnummer
448-FS150R12PT4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FS150R12PT4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 200A 680W MOD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 200 A 680 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.15V ved 15V, 150A
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
9.35 nF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
1200 V
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
200 A
Effekt - maks
680 W