FS100R12PT4BOSA1
DigiKeys produktnummer
FS100R12PT4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FS100R12PT4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 135A 500W MOD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 135 A 500 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.15V ved 15V, 100A
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
6.3 nF @ 25 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
1200 V
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
135 A
Effekt - maks
500 W