FP35R12W2T4BOMA1
DigiKeys produktnummer
448-FP35R12W2T4BOMA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FP35R12W2T4BOMA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 54A 215W MOD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 54 A 215 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.25V ved 15V, 35A
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
2 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ja
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Konfigurasjon
Trefaset vekselretter
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
54 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
215 W