FP100R12W3T7B11BPSA1
DigiKeys produktnummer
448-FP100R12W3T7B11BPSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FP100R12W3T7B11BPSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 100A AG-EASY3B
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 100 A Chassismontering AG-EASY3B
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FP100R12W3T7B11BPSA1 Modeller
Kategori
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
21.7 nF @ 25 V
Serie
Innmatning
Trefaset brolikeretter
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
AG-EASY3B
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
100 A