FF800R12KE7HPSA1
DigiKeys produktnummer
448-FF800R12KE7HPSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FF800R12KE7HPSA1
Beskrivelse
IGBT MODULE 1200V 800A AG-62MM
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Halv bro 1200 V 800 A Chassismontering AG-62MM
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FF800R12KE7HPSA1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
1,75V ved 15V, 800A
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - kollektoravstenging (maks)
100 µA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
122 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ingen
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Konfigurasjon
Halv bro
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
800 A