BSZ096N10LS5ATMA1
DigiKeys produktnummer
448-BSZ096N10LS5ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-BSZ096N10LS5ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-BSZ096N10LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSZ096N10LS5ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 40A TSDSON
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 40A (Tc) 69W (Tc) Overflatemontering PG-TSDSON-8-FL
EDA-/CAD-modeller
BSZ096N10LS5ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2,3V ved 36µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2100 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
69W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TSDSON-8-FL
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
9.6mOhm ved 20A, 10V