BSZ050N03LSGATMA1
DigiKeys produktnummer
BSZ050N03LSGATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSZ050N03LSGATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSZ050N03LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSZ050N03LSGATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 16A/40A 8TSDSON
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 16A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 50W (Tc) Overflatemontering PG-TSDSON-8
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
35 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2800 pF @ 15 V
Effekttap (maks)
2,1W (Ta), 50W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TSDSON-8
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5mOhm ved 20A, 10V