BSZ028N04LSATMA1
DigiKeys produktnummer
448-BSZ028N04LSATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-BSZ028N04LSATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-BSZ028N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSZ028N04LSATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 21A/40A TSDSON
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 21A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 63W (Tc) Overflatemontering PG-TSDSON-8-FL
EDA-/CAD-modeller
BSZ028N04LSATMA1 Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.8mOhm ved 20A, 10V
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
32 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2300 pF @ 20 V
Effekttap (maks)
2,1W (Ta), 63W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TSDSON-8-FL
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V