BSZ028N04LSATMA1 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BSZ028N04LSATMA1 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 40V 21A/40A TSDSON |
Produsentens standard leveringstid | 61 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 40 V 21A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 63W (Tc) Overflatemontering PG-TSDSON-8-FL |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BSZ028N04LSATMA1 Modeller |
Kategori | Rds på (maks) ved Id, Vgs 2.8mOhm ved 20A, 10V |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 32 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 2300 pF @ 20 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 2,1W (Ta), 63W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 40 V | Leverandørens enhetsforpakning PG-TSDSON-8-FL |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Baseproduktnummer |