BSC252N10NSFGATMA1
DigiKeys produktnummer
BSC252N10NSFGATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSC252N10NSFGATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSC252N10NSFGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC252N10NSFGATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 7.2A/40A TDSON
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 7,2A (Ta), 40A (Tc) 78W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-1
EDA-/CAD-modeller
BSC252N10NSFGATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 43µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
17 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1100 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
78W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V