BSC026NE2LS5ATMA1
DigiKeys produktnummer
BSC026NE2LS5ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSC026NE2LS5ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSC026NE2LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC026NE2LS5ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 25V 24A/82A TDSON
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 25 V 24A (Ta), 82A (Tc) 2,5W (Ta), 29W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-7
EDA-/CAD-modeller
BSC026NE2LS5ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
16 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±16V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1100 pF @ 12 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
2,5W (Ta), 29W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
25 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-7
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.6mOhm ved 30A, 10V