BSC020N03MSGATMA1 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BSC020N03MSGATMA1 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 30V 25A/100A TDSON |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 30 V 25A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-1 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BSC020N03MSGATMA1 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 2V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 124 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 9600 pF @ 15 V |
Delestatus Utdatert | Effekttap (maks) 2,5W (Ta), 96W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |