BSC020N03LSGATMA1
DigiKeys produktnummer
BSC020N03LSGATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSC020N03LSGATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSC020N03LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC020N03LSGATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 28A/100A TDSON
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 28A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-1
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BSC020N03LSGATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
93 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
7200 pF @ 15 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-1
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2mOhm ved 30A, 10V