BSC019N04LSATMA1
DigiKeys produktnummer
448-BSC019N04LSATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-BSC019N04LSATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-BSC019N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC019N04LSATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 27A/100A TDSON
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 27A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 78W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-1
EDA-/CAD-modeller
BSC019N04LSATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
41 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2900 pF @ 20 V
Effekttap (maks)
2,5W (Ta), 78W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-1
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.9mOhm ved 50A, 10V