Bilde for RY2S-ULCAC120V er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RY2S-ULCAC120V
DigiKeys produktnummer
1885-RY2S-ULCAC120V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2S-ULCAC120V
Beskrivelse
RELAY PLUG-IN DPDT 3A 120VAC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 120VAC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Funksjoner
Lysindikator, Testknapp
Inntrekksspenning
96VAC
Utløsningsspenning
36VAC
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Spolemotstand
8.1 kOhms
Spolestrøm
7.5 mA