RY2S-UAC120V
DigiKeys produktnummer
1885-1247-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2S-UAC120V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 120V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 120VAC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Produsent
Termineringsstil
Pluggbar
Serie
Inntrekksspenning
96VAC
Emballasje
Bulk
Utløsningsspenning
36VAC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
20 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
20 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Kontaktskjema
DPDT (2 form C)
Kontaktmateriale
Sølv (Ag), Gull (Au)
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, TUV, UR
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Spolemotstand
8.1 kOhms
Spolestrøm
7.5 mA