RY2S-UDC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1050-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RY2S-UDC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 24VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Inntrekksspenning
19,2VDC
Utløsningsspenning
2,4VDC
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Kontaktklassifisering (strøm)
3 A
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
720VA, 90W
Spolemotstand
750 Ohms
Spolestrøm
32 mA