RH2B-UDC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1535-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RH2B-UDC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 24VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Produsent
Termineringsstil
Innstikk, hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Serie
Inntrekksspenning
19,2VDC
Emballasje
Bulk
Utløsningsspenning
2,4VDC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
20 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
20 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Kontaktskjema
DPDT (2 form C)
Kontaktmateriale
Sølv-kadmiumoksid (AgCdO)
Kontaktklassifisering (strøm)
10 A
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, cURus, TUV
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
2400VA, 300W
Spolemotstand
650 Ohms
Spolestrøm
37 mA