MINIBEND-18
DigiKeys produktnummer
3628-MINIBEND-18-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MINIBEND-18
Beskrivelse
MINIBEND-18
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMA 18,00" (457,20mm)
Kategori
2. kontakt
SMA-plugg
Produsent
Huber+Suhner, Inc.
Kjønn 2. kontakt
Hann
Serie
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Emballasje
Bulk
Lengde
18,00" (457,20mm)
Delestatus
Aktiv
Totalimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til SMA
Frekvens - maks
24 GHz
1. kontakt
SMA-plugg
Farge
Blå
Kjønn 1. kontakt
Hann
Driftstemperatur
-55°C – 200°C