MINIBEND-12
DigiKeys produktnummer
3628-MINIBEND-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MINIBEND-12
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMA 0,086" halvstiv kabel 12,00" (304,80mm)
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hann
Produsent
Huber+Suhner, Inc.
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Serie
Lengde
12,00" (304,80mm)
Emballasje
Bulk
Kabeltype
0,086" halvstiv kabel
Delestatus
Aktiv
Totalimpedans
50 Ohms
Stil
SMA til SMA
Frekvens - maks
24 GHz
1. kontakt
SMA-plugg
Farge
Blå
Kjønn 1. kontakt
Hann
Funksjoner
Skjermet
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C