DF40TC-30DS-0.4V(51) er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 1 278
Datablad
30 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DF40TC-30DS-0.4V(51)
DigiKeys produktnummer
26-DF40TC-30DS-0.4V(51)TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DF40TC-30DS-0.4V(51)
Beskrivelse
CONN 0.4MM RCPT SMD 30POS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF40TC-30DS-0.4V(51) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Automatisk bestykning, Loddemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
1,97µin (0,050µm)
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
1,5mm
Antall posisjoner
30
Høyde over tavlen
0,057" (1,45mm)
Avstand
0,016" (0,40mm)