DF40TC-30DS-0.4V(58)
DigiKeys produktnummer
26-DF40TC-30DS-0.4V(58)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-DF40TC-30DS-0.4V(58)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-DF40TC-30DS-0.4V(58)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DF40TC-30DS-0.4V(58)
Beskrivelse
CONN 0.4MM RCPT SMD 30POS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Automatisk bestykning, Loddemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
1,97µin (0,050µm)
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
1,5mm
Antall posisjoner
30
Høyde over tavlen
0,057" (1,45mm)
Avstand
0,016" (0,40mm)