BM23PF0.8-30DS-0.35V(895) er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 2 819
Datablad
30 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BM23PF0.8-30DS-0.35V(895)
DigiKeys produktnummer
H125655TR-ND - Tape og spole (TR)
H125655CT-ND - Båndavsnitt (CT)
H125655DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BM23PF0.8-30DS-0.35V(895)
Beskrivelse
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
BM23PF0.8-30DS-0.35V(895) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Loddemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
1,97µin (0,050µm)
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
0,8mm
Antall posisjoner
30
Høyde over tavlen
0,031" (0,80mm)
Avstand
0,014" (0,35mm)