BM23PF0.8-30DS-0.35V(51)
DigiKeys produktnummer
26-BM23PF0.8-30DS-0.35V(51)TR-ND - Tape og spole (TR)
26-BM23PF0.8-30DS-0.35V(51)CT-ND - Båndavsnitt (CT)
26-BM23PF0.8-30DS-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BM23PF0.8-30DS-0.35V(51)
Beskrivelse
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BM23PF0.8-30DS-0.35V(51) Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Loddemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
1,97µin (0,050µm)
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
0,8mm
Antall posisjoner
30
Høyde over tavlen
0,031" (0,80mm)
Avstand
0,014" (0,35mm)