BM23PF0.8-30DP-0.35V(895) | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BM23PF0.8-30DP-0.35V(895) |
Beskrivelse | CONN HDR 30POS SMD GOLD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BM23PF0.8-30DP-0.35V(895) Modeller |
Kategori | Antall rader 2 |
Produsent Hirose Electric Co Ltd | Monteringstype Overflatemontering |
Serie | Funksjoner Loddemontering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kontaktoverflate (finish) Gull |
Delestatus Aktiv | Kontaktoverflate-tykkelse 1,97µin (0,050µm) |
Kontakttype Hode, Kontakter for ytterdeksel | Sammenkoblede stabelhøyder 0,8mm |
Antall posisjoner 30 | Høyde over tavlen 0,025" (0,63mm) |
Avstand 0,014" (0,35mm) | Baseproduktnummer |