T50R0HSM4
DigiKeys produktnummer
1436-1539-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T50R0HSM4
Beskrivelse
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Produsentens standard leveringstid
3 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard, Låsing Svart 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50 pund (22,68kg)
Kategori
Lengde - faktisk
0,663' (202,00mm, 7,95")
Produsent
HellermannTyton
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Emballasje
Pose
Strekkstyrke
50 pund (22,68kg)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Varmestabilisert
Type trådforbindelse/buntebånd
Standard, Låsing
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Lengde - omtrentlig
8"
Farge
Svart
Settets diameter
1,97" (50,00mm)
Baseproduktnummer
Bredde
0,181" (4,60mm)